Transport GRATUIT pentru comenzi de peste 350 Ron
DEWALT LAMA PT TAIERI IN LEMN CU CUIE TITANIU 55X44MM
Cod produs: DT20702-QZ
In stoc furnizor
128,25 lei
Peste 20 de ani experienta
Peste 20 de ani experienta in comercializarea uneltelor de constructii
Dealer autorizat Husqvarna, Milwaukee
Dealer autorizat Husqvarna, Milwaukee. Importator si distribuitor exclusiv Ambro-Sol, Vito-Tools, Aslo, Armeg, Rotec, Duro-Diamonds UK, Incoflex SpTools, Zettex.
Transport gratuit
Transport gratuit la comenzi de peste 500 RON
descriere

Prezentare

Lama DEWALT pentru scule oscilante este proiectata special pentru taierea lemnului ce contine cuie. Fabricata din materiale durabile, aceasta lama este acoperita cu titan pentru a creste rezistenta la uzura si pentru a asigura o taiere precisa si eficienta. Dimensiunile lamei sunt de 55x44 mm, fiind compatibila cu majoritatea sculelor electrice oscilante.

Functii

  • Taiere precisa in lemn cu cuie incorporate
  • Compatibila cu scule oscilante
  • Acoperire cu titan pentru durabilitate crescuta
  • Margine de taiere oscilanta pentru eficienta sporita
  • Utilizare universala pentru diferite tipuri de lemn si pardoseli din vinil

Capacitati de taiere / prindere

  • Material aplicatie: lemn cu cuie
  • Margine de taiere oscilanta: da
  • Compatibila cu pardoseli din vinil
  • Nu este recomandata pentru metal sau placi ceramice
  • Prindere standard pentru scule oscilante

Ergonomie si siguranta

  • Greutate redusa: 0.048 kg pentru manevrare usoara
  • Lungime produs: 17.1 cm
  • Inaltime produs: 2.3 cm
  • Ambalaj blister pentru protectie si depozitare sigura
  • Fara marcaj CE

Compatibilitate si aplicatii

  • Compatibila cu scule electrice oscilante DEWALT
  • Potrivita pentru taierea lemnului cu cuie
  • Se poate utiliza si pentru pardoseli din vinil
  • Nu este un set, se vinde ca o singura bucata
  • Nu este destinata pentru taierea metalului sau cartonului

Specificatii tehnice

MaterialTitan acoperit
Dimensiuni55x44 mm
Greutate0.048 kg
Lungime17.1 cm
Inaltime2.3 cm
Numar bucati1
CompatibilitateScule oscilante
AplicatiiLemn cu cuie, pardoseli vinil
Marcaj CENu
AmbalajBlister
caracteristici
Dimensiuni
55 MM X 44 MM
Numar dinti
18 TPI
atasamente
Review-uri
Fii primul care scrie un review
Produse recomandate
Pferd
in stoc
61728131
19,11 lei
Pferd
In stoc furnizor
61719121
12,48 lei
Pferd
in stoc
67689052
65,74 lei
Pferd
in stoc
61730100
7,59 lei
Taf
in stoc
78ZI-40
11,25 lei
Pferd
in stoc
61341112
11,46 lei
Norton Saint-Gobain
in stoc
66252925435
10,95 lei
Pferd
In stoc furnizor
61730121
7,32 lei
Norton Saint-Gobain
in stoc
66252833401
5,40 lei
Norton Saint-Gobain
in stoc
66252925446
18,16 lei
Norton Saint-Gobain
in stoc
66252925522
10,78 lei
Pferd
stoc limitat
43469102
111,19 lei
Pferd
In stoc furnizor
44666180
53,96 lei
Norton Saint-Gobain
in stoc
66252925518
8,83 lei
check_circle highlight_off info favorite favorite_border